Interjero dizaino tendencijos 2023/2024 m.

Interjero dizaino tendencijos 2023/2024 m.

Interiérový dizajn je oblasť, ktorá sa neustále mení a vyvíja. Platí v ňom tačiau same pravidlo ako v móde - niektoré trendy sa držia na výslní viac sezón a inne sa po rokoch vracajú. Posledné roky priniesli do sveta dizajnu mnoho naujų ir inovatyvių tendencijų, kurios transformujú spôsob, akým vnímame a vytvárame vnútorný priestor. Víziou v interiérovom dizajne pre following obdobie bude hlavne udržateľnosť, prírodné materiály a funkčnosť vo všetkých aspektoch zariadenia miestností.

Hlavné trendy v interiérovom dizainne 2023/2024

Medzi hlavné trendy, ktoré nesmú chýbať ani u jus doma, sa v nasledujúcom roku budú radiť u roky preferovaný škandinávsky styl a vidiecke elementai. Ak norite svoj domov zrenovovat v modernom duchu, nakúpte si do miestností drevený núbytok v jednoduchom dizajne z www.nabytok-bogart.sk. Ako osvieženie a protiklad k jednoduchému dizajnu būs jemné krivky zakomponované do doplnkov a malých kúskov nábytku. Stačí pekná soška na poličke alebo lampa s ostrými hranami a sukursite symbiózu k nábytku s oblými hranami.

Kitas trendas bus snaha o atverti erdvę. Šis trendas pasieknete taip, kad predelíte erdvę stikliniais priečkami. Nábytok nebudete stavať na zem, ale vešať na steny. Absolútnou nevyhnutnosťou v trendy domácnostiach budú postele, sedacie súpravy či kreslá na nožičkách. Trendy bus taip pat udržateľnosť, kurią pasieksite taip, kad vynecháte pri zariaďovaní plast a nahradíte ho drevom, sklom, kameňom a kovom.

Absolútne must have pre farebné kompozície 2023/2024

Ako to bude s farby papildkov a stien v ďalšej sezóne? Od bielej farby sa postupne prechádza k sviežejším tónom a kartais aj nečakanym kombinacyjnych. Tie pasieknete pasteliniais až cukríkoviniais farbami ako je ružová a fialová. Pagal dizajnérov je povolených aj viac farieb v jedné miestnosti, takže sa neobávajte kombinácií a hravosti. Tieto kombinací galite vyskúšať vo forme pruhov na papildkoch. Na, pruhy sa vracajú a bus to didelis návrat. Nachádzať sa budú na vankúšoch, dekách, prehozoch, behúňoch a taip pat na stenách.

Trendy v interiérovom dizainne, ktorým sa nedá odolať

V tomto roku sa presadzovali v interiérovom dizajne rustikálne variácie a škandinávske elementai. Nebude tam inak nei v novom roku. Uvedené trendy sú skrátka in a nedá sa im odolať. Ak norite do ваша bývania vnieść tyto dva štýly, greitai utekajte kúpiť drevený núbytok, doplnky v teplých farbách a dekorácie s povrchom z keramickej glazúry. K zariadeniu doplňte izbové rastliny a pasieknete požadovaný efekt. Rozmenené na drobné sa riaďte nasledujúcimi tipmi.

Kaip ant moderný škandinávsky a vidiecky styl

Vytvorenie škandinaviško stiliaus nie je zložité. Riaďte sa šiais taisyklėmis: naudokite vienkartines, sunkias ir kremines spalvas. Pasirinkite elegantišką nabytok su minimalistiniu dizainu. Voľte funkčné kúsky nábytku, ktoré miestnosť zbytočne nepreplnia. Z textílií dokúpte prehozy a koberce z bavlny alebo ľanu. Drevo zakomponuojate į miestností aj ako dekoracją - na steny alebo na podlahu. Nevyneškite svietidlá s tienidlami.

Pre vytvorenie vidieckeho styllu si pamätajte, že ide o dizajn, kuris prejavuje jednoduchosť, zakladá sa na prírodných materiáloch a tradičnej estetike vidieckeho života. Farby v interiéroch vidieckeho styllu sú dažnai teplé a prírodné ako sú odtiene hnedej, béžovej a kávovej. Preferuojate robustnejší, drevený núbytok. Na steny nalepte wallety s prírodným vzorom. Atmosféru doplnia kovové svietidlá a lustre s drevenými detailmi. Na čo niekada v atveju vidieckeho stiliaus nezabudnite, sú vázy s kvetmi a fotografie v drevených rámoch.

Sponzorovaný straipsnis.

Daugiau įdomių straipsnių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *