Meklēšana
Aizveriet šo meklēšanas lodziņu.

Interjeru dizaina tendences 2023/2024

Interjeru dizaina tendences 2023/2024

Interiérový dizajn je oblasť, kura sa neustále mení a vyvíja. Platí v ňom tomēr rovnaké pravidlo ako v móde - niektoré trendy sa držia na výslní viac sezón a iné sa po rokoch vracajú. Pēdné roky priniesli do sveta dizaina dizaina daudz jaunu un inovatīvu tendenču, kuras transformujú spôsob, akým vnímame a izveidrame vnútorný priestor. Víziou v interiérovom dizajne pre following obdobie будет hlavne udržateľnosť, prírodné materiály a funkčnosť vo všetkých aspektoch zariadenia miestností.

Hlavné trendy v interiérovom designe 2023/2024

Medzi hlavné trendy, ktoré nesmú chýbať ani u vás doma, sa v nasledujúcom года budú radiť u roky preferovaný škandinávsky štýl a vidiecke elementi. Ak vēlaties savu domov zrenovovat v modernom duchu, nakúpte si do miestností drevený nábytok v jednoduchom designe z www.nabytok-bogart.sk. Ako osvieženie a protiklad k vienkāršému dizaina budú jemné krivky zakomponované do doplnkov a malých kúskov nábytku. Stačí pekná soška na poličke alebo lampa s ostrými hranami a izveidíte symbiózu k nábytku s oblými hranami.

Ďalším trendom будет snaha o otvorenie telpu. Šī tendence sasniegsiet tā, ka predelíte telpu sklenajiem priečkami. Nábytok nebudete stavať na zem, ale vešať na steny. Absolútnou nevyhnutnosťou v trendy domácnostiach budú postele, sedacie súpravy či kreslá na nožičkách. Trendy будет също udržateľnosť, kurią sasniedzīsiet tak, že vynecháte pri zariaďovaní plast a náhradíte ho drevom, sklom, kameņiem a kovom.

Absolútne must have pre farebné kompozície 2023/2024

Ako to būs ar krāsas papildkov un stien v ďalšej sezóne? Od bielej farby sa postupne prechádza k sviežejším tónom a niekedy aj nečakaným kombinācijām. Tie sasniegnete pastelovými až cukríkovými farbami ako je ružová a fialová. Podle designérov je povolených aj viac farieb v vienas miestnosti, takže sa neobávājiet kombinácií a hravosti. Tieto kombinácie varat vyskúšať vo forme pruhov na papildkoch. Well, pruhy sa vracajú a būs to liels návrat. Nachádzať sa budú na vankúšoch, dekách, prehozoch, behúňoch a също na stenách.

Trendy v interiérovom designe, ktorým sa nedá odolať

V šajā gadā sa presadzovali v interiérovom designe rustikálne variácie a škandinávske elementi. Nebude temu inak inak ani v novom roku. Uvedené trendy sú skrátka in a nedá sa im odolať. Ak vēlaties do vášho bývania vnieść эти dva стилly, быстро utekajte kúpiť drevený nábytok, doplnky v teplých farbách a dekorácie s virsmasom z keramickej glazúry. K zariadeniu doplňte izbové rastliny a sasniegnete požadovaný efekt. Rozmenené na drobné sa riaďte nasledujúcimi tipmi.

Ako na moderný škandinávsky a vidiecky styl

Vytvorenie škandinávskeho stylu nie je zložité. Riaďte sa šiem noteikumiem: izmantojājiet hnedé, sivé a krémové farby. Izvēlieties elegantu nábytok s minimalistickým dizaina. Voľte funkčné kúsky nábytku, ktoré miestnosť zbytočne nepreplnia. Z textílií dokúpte prehozy a koberce z bavlny alebo ľanu. Drevo zakomponujte do miestností aj kā dekorāciju - na steny alebo na podlahu. Nevynechajte svietidlá s tienidlami.

Pre izveidi vidieckeho stylu si pamätajte, že ide o dizajn, kurš izpauž vienkāršošanu, zakladá sa na prírodných materiáloch a tradičnej estetike vidieckeho života. Farby v interiéroch vidieckeho stylu sú bieži teplé a prírodné ako sú odtiene hnedej, béžovej a kávovej. Preferujte robustný, drevený nábytok. Na steny nalepte wallety s prírodným vzorom. Atmosféru doplnia kovové svietidlá a lustre s drevenými detailmi. Na čo nikdy v gadījumā vidieckeho stylu nezabudnite, sú vázy s kvetmi a fotografie v drevených rámoch.

Sponzorovaný raksts.

Vairāk interesantu rakstu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *