Тенденції в інтер'єрному дизайні 2023/2024

Тенденції в інтер'єрному дизайні 2023/2024

Interiérový dizajn je oblasť, ktorá sa neustále mení a vyvíja. Platí v ňom však rovnaké pravidlo ako v móde - niektoré trendy sa držia na výslní viac sezón a iné sa po rokoch vracajú. Posledné roky priniesli do sveta dizajnu mnoho nových a inovatívnych trendov, ktoré transformujú spôsob, akým vnímame a vytvárame vnútorný priestor. Víziou v interiérovom dizajne pre nasledujúce obdobie bude hlavne udržateľnosť, prírodné materiály a funkčnosť vo všetkých aspektoch zariadenia miestností.

Головні тренди в інтер'єрному сезоні 2023/2024

Серед головних трендів, які не мають нічого спільного з вашим будинком, в наступному році випромінюватимуть у ньому переважно скандинавський стиль та візерунки. Ak chcete svoj domov zrenovovať v modernom duchu, nakúpte si do miestností drevený nábytok v jednoduchom dizajne z www.nabytok-bogart.sk. Ako osvieženie a protiklad k jednoduchému dizajnu budú jemné krivky zakomponované do doplnkov a malých kúskov nábytku. Stačí pekná soška na poličke alebo lampa s ostrými hranami a vytvoríte symbiózu k nábytku s oblými hranami.

Наступним трендом є думка про відродження священика. Tento trend dosiahnete tak, že predelíte priestor sklenými priečkami. Не обов'язково будувати будинок на землі, але краще жити на вулиці. Absolútnou nevyhnutnosťou v trendy domácnostiach budú postele, sedacie súpravy či kreslá na nožičkách. Модною буде та людина, яка вміє робити так, щоб вийти при заарiєнтованому пластуванні та надягати пластунське вбрання, пластунське, кам'яне та конов'язне.

Абсолютна більшість повинна мати попередню тарифну композицію 2023/2024

Ako to bude s farby doplnkov a stien v ďalšej sezóne? Od bielej farby sa postupne prechádza k sviežejším tónom a niekedy aj nečakaným kombináciám. Tie dosiahnete pastelovými až cukríkovými farbami ako je ružová a fialová. Podľa dizajnérov je povolených aj viac farieb v jednej miestnosti, takže sa neobávajte kombinácií a hravosti. Ці комбінації можуть бути представлені у вигляді прухів на двох дисках. Well, pruhy sa vracajú a bude to veľký návrat. Nachádzať sa budú na vankúšoch, dekách, prehozoch, behúňoch a tiež na stenách.

Тренди в інтер'єрному дизайні, яким потрібно відповідати

У цьому році в інтер'єрі були представлені різноманітні рустикальні варіації та скандинавські прикраси. Nebude tomu inak ani v novom roku. Uvedené trendy sú skrátka in a nedá sa im odolať. Ak chcete do vášho bývania vnieść tieto dva štýly, rýchlo utekajte kúpiť drevený nábytok, doplnky v teplých farbách a dekorácie s povrchom z keramickej glazúry. K zariadeniu doplňte izbové rastliny a dosiahnete požadovaný efekt. Rozmenené na drobné sa riaďte nasledujúcimi tipmi.

Ako na moderný škandinávsky a vidiecky štýl

Vytvorenie škandinávskeho štýlu nie je zložité. Riaďte sa týmito pravidlami: používajte hnedé, sivé a krémové farby. Виберіть елегантний набір з мінімалістичним дизайном. Виберіть funkčné kúsky nábytku, ktoré miestnosť zbytočne nepreplnia. Z textílií dokúpte prehozy a koberce z bavlny alebo ľanu. Drevo zakomponujte do miestností aj ako dekoráciu - na steny alebo na podlahu. Nevynechajte svietidlá s tienidlami.

Pre vytvorenie vidieckeho štýlu si pamätajte, že idea o dizajn, ktorý prejavuje jednoduchosť, zakladá sa na prírodných materiáloch a tradičnej estetike vidieckeho života. Farby v interiéroch vidieckeho štýlu sú často teplé a prírodné ako sú odtiene hnedej, béžovej a kávovej. Preferujte robustnejší, drevený nábytok. Na steny nalepte wallety s prírodným vzorom. Atmosféru doplnia kovové svietidlá a lustre s drevenými detailmi. Na čo nikdy v prípade vidieckeho štýlu nezabudnite, sú vázy s kvetmi a fotografie v drevených rámoch.

Sponzorovaný článek.

Більше цікавих статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *