Arama
Bu arama kutusunu kapatın.

Boho štýl v šatách na leto - ako si vytvoriť svoj vlastný, voľný štýl

Boho štýl je kombináciou hippie, etnického a romantického štýlu. V posledných rokoch sa stal veľmi populárny v móde a na uliciach miest. Najmä v letnej sezóne, keď sa chceme cítiť pohodlne a voľne, sú šaty v boho štýle ideálnou voľbou.

Aké prvky charakterizujú boho štýl v letných šatách?

Boho šaty by mali byť v prvom rade ľahké a vzdušné, najlepšie z prírodných materiálov ako bavlna, ľan alebo hodváb. Dĺžka šiat môže siahať po členky, no rovnako dobre poslúžia aj mini či midi modely. Boho šaty majú často voľný strih a v páse sú nariasené alebo šnurované, čo im dodáva extra objem a vzdušnosť.

Charakteristickými prvkami šiat v štýle boho sú aj etnické, kvetinové alebo abstraktné vzory. Môžu byť vo forme výšiviek, farebných látok, ako aj kvetinovej čipky. Tieto šaty sú tiež často zdobené strapcami, zvončekmi alebo mašľami.

Ako si vytvoriť svoj vlastný, voľný štýl v boho šatách?

Prvým krokom k vytvoreniu vlastného boho štýlu je výber správnych šiat. Najlepšie je začať šatami v klasických farbách ako je béžová, hnedá, khaki či bordová, ktoré neskôr môžete doplniť o pestrejšie modely.

Ďalším krokom je výber doplnkov. Dámske šaty sa skvele hodia k módnym kabelkám, klobúkom, sandálom na kline či šľapkám so strapcami. Dôležité je, aby doplnky boli jednoduché, no zároveň štýlové a ladili s charakterom šiat.

K boho šatám sa hodí aj bižutéria z prírodných materiálov, ako je drevo, perly či koža. Môžu to byť napríklad náhrdelníky s viacerými retiazkami, pletené náramky z korálikov alebo prstene z prírodných kameňov.

Posledným krokom je výber účesu a make-upu. Boho štýlu dominujú prirodzené kučery, ľahko zopnuté vlasy a kvetinové ozdoby do vlasov. V líčení sa oplatí zamerať na prirodzený vzhľad s jemnými, pastelovými odtieňmi na viečkach a miernym podčiarknutím pier.

Zhrnutie

Boho štýl v letných šatách je kombináciou pohodlia a štýlu. Charakteristickými prvkami sú ľahké a vzdušné materiály, etnické a kvetinové vzory, volány a šnurovanie v páse, ozdoby ako strapce alebo čipka. Ak chcete vytvoriť svoj vlastný voľný štýl v boho šatách, stojí za to začať výberom správnych šiat, dobrým výberom doplnkov a prirodzeným make-upom a účesom.

Neexistuje žiadny konkrétny spôsob, ako vytvoriť boho štýl v šatách na leto – každý si môže nájsť svoj vlastný, individuálny štýl. Dôležité je cítiť sa v nich slobodne a pohodlne, no zároveň vyjadrovať svoju osobnosť a štýl. Šaty v štýle boho sú perfektnou voľbou pre ženy, ktoré si v móde cenia pohodlie a originalitu.

Daha ilginç makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir