Interiérovom dizajne 2023/2024'te trendler

Interiérovom dizajne 2023/2024'te trendler

Interiérový dizajn je oblasť, ktorá sa neustále mení a vyvíja. Platí v ňom však rovnaké pravidlo ako v móde - niektoré trendy sa držia na výslní viac sezón a iné sa po rokoch vracajú. Posledné roky priniesli do sveta dizajnu mnoho nových a inovatívnych trendov, ktoré transformujú spôsob, akým vnímame a vytvárame vnútorný priestor. Interiérovom dizajne pre nasledujúce obdobie bude hlavne udržateľnosť, prírodné materiály a funkčnosť vo všetkých aspektoch zariadenia miestností.

Hlavné trendy v interiérovom dizajne 2023/2024

Medzi hlavné trendy, ktoré nesmú chýbať ani u vás doma, sa v nasledujúcom roku budú radiť u roky preferovaný škandinávsky štýl a vidiecke prvky. Ak chcete svoj domov zrenovovať v modernom duchu, nakúpte si do miestností drevený nábytok v jednoduchom dizajne z www.nabytok-bogart.sk. Ako osvieženie a protiklad k jednoduchému dizajnu budú jemné krivky zakomponované do doplnkov a malých kúskov nábytku. Stačí pekná soška na poličke alebo lampa s ostrými hranami a vytvoríte symbiózu k nábytku s oblými hranami.

Trendom bude snaha o otvorenie priestoru. Tento trend dosiahnete tak, že predelíte priestor sklenými priečkami. Nábytok nebudete stavať na zem, ale vešať na steny. Trendy domácnostiach budú postele'de mutlak bir nevyhnutnosťou, sedacie súpravy či kreslá na nožičkách. Trendy bude tiež udržateľnosť, ktorú dosiahnete tak, že vynecháte pri zariaďovaní plast a nahradíte ho drevom, sklom, kameňom a kovom.

Absolútne must have pre farebné kompozície 2023/2024

Ako to bude s farby doplnkov a stien v ďalšej sezóne? Od bielej farby sa postupne prechádza k sviežejším tónom a niekedy aj nečakaným kombináciám. Pastelovimi až cukríkovými farbami dosiahnete ako je ružová a fialová. Podľa dizajnérov je povolených aj viac farieb v jednej miestnosti, takže sa neobávajte kombináciíí a hravosti. Kombinasyon, doplnkoch'taki forme pruhov'a göre değişir. Pekala, bir şey yok. Nachádzať sa budú na vankúšoch, dekách, prehozoch, behúňoch a tiež na stenách.

Trendy v interiérovom dizajne, ktorým sa nedá odolať

Son zamanlarda, iç mekanlarda rustik tarzda çeşitler ve İskandinav tarzı eşyalar sunulmaktadır. Nebude tomu inak ani v novom roku. Modaya uygun bir şekilde tasarlanmış. Vášho bývania vnieść tieto dva štýly, rýchlo utekajte kúpiť drevený nábytok, doplnky v teplých farbách a dekorácie s povrchom z keramickej glazúry. Zariadeniu doplňte izbové rastliny a dosiahnete požadovaný efekt. Rozmenené na drobné sa riaďte nasledujúcimi tipmi.

Ako na moderný škandinávsky a vidiecky štýl

İskandinavya'nın en önemli özelliği, her zaman en iyi durumda olmasıdır. Riaďte sa týmito pravidlami: používajte hnedé, sivé a krémové farby. Minimalist dizaynı ile zarif bir tasarım. Funkčné kúsky nábytku, ktoré miestnosť zbytočne nepreplnia. Metinsel olarak, bavlny ve ľanu'da prehozy ve koberce dokúpte. Drevo zakomponujte do miestností aj ako dekoráciu - na steny alebo na podlahu. Tienidlami'nin svietidlá'sı.

Vidieckeho štýlu si pamätajte, že ide o dizajn, ktorý prejavuje jednoduchosť, zakladá sa na prírodných materiáloch a tradičnej estetike vidieckeho života. Farby vidieckeho štýlu sú často teplé a prírodné ako sú odtiene hnedej, béžovej a kávovej. Sağlam, dayanıklı bir nábytok tercih edin. Steny nalepte wallety s prírodným vzorom. Atmosferi doplnia kovové svietidlá a lustre s drevenými detailmi. Bu nedenle, fotoğrafçılığın ve fotoğraf çekmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Sponzorovaný článek.

Daha ilginç makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir